انتشارات تاجیک، نشر تاجیک

برندگان مسابقه شماره پنج

بنام خدا

اسامی برندگان مسابقه ی شماره 5
 
برندگان جوایز 500000 ریالی
 
فاطمه           آقا زاده ( کرج)                                                                سارا            صدیقی ( ساری )
غفور            بزرگمهر ( بروجرد )                                                         مبینا            مرشدی ( شهریار )
میلاد            خلیل نژاد ( اسلام شهر )                                                    سارا            مقدم ( تهران )
آیلار             رحمتی ( اردبیل )                                                             مهدی           مهر علی ( مارلیک )
حسین           عباسی ( کرمان )                                                             سیامک        نوروزی ( شیراز ) 
 
برندگان کتاب " گرامر جامع انگلیسی تاجیک "
 
آرش            ابراهیمی ( کرمانشاه )                                                        پرستو          شاه مرادی ( گرمسار )
سعید رضا     افشار لو ( ارومیه )                                                           محمد           عربی ( ساوه )
یکتا             باقری ( ورامین )                                                              محمد علی     علی یاری ( همدان )
مرضیه         دباغیان ( تهران )                                                              حسین           کفاش ( سمنان )
صغری          رنجبر جمال آبادی ( صدوق )                                                لیلا              محمد پور ( خلخال )
 
برندگان َشارژ 100000 ریالی
عاطفه           امیری ( اهواز)                                                                 رضا             سیفی ( بروجرد )
محمد             اناری ( اراک )                                                                 عاطفه           شهبازی مقدم ( دامغان)
مهدی            باغبان ( اصفهان )                                                             بهجت           عسگری ( فارس )
زهره             بنی فاطمه( پاکدشت )                                                         حبیب الله        فروزان فر ( مهاباد)
رقیه              بیات ( کرج )                                                                    حمیده            قامتی قمصری ( کاشان )
کوثر              جباری ( خوی )                                                                مرتضی          کسمایی ( نجف آباد )
احمد              دلاوری ( زنجان )                                                             علی               فیض عارفی ( یزد )
محمد علی       رستمی ( چابکسر )                                                           محمد             مروج ( مشهد )
ملیحه            رستمی کرجایی ( تهران )                                                    ساحل             نصیری (قائم شهر)
ستایش           زینال زاده ( تهران )                                                           رضا              یعقوبی ( قم )

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 
__________

اسامی برندگان مسابقه ی شماره 4
برندگان جایزه ی 500000 ریالی
1 - زهرا               ایمانی          ساری                       2 - احمد           بیگ لویی         رشت
3 - محمد رضا       توسلیان         کرج                        4 - مجید           خاکپور             تفرش
5 - حسینعلی          رنجبر          کرمان                       6 - معصومه     شیرازی           ورامین
7 - شیرین            صبوری       اسلام شهر                  8 - کریم           مختاری            اردبیل
9 - محسن            یزدانی          تهران                        10-مریم           یکتا پرست        بروجرد
 
اسامی برندگان کتاب " گرامر جامع تاجیک"
 
1 - فاطمه             افشار لو       قزوین                         2 - ابوالفضل     پارسا              خرمشهر
3. سمیه    پیری امیر حاجلو        دلیجان                         4 - محمد          دوستی مهر       دو گنبدان
5 - حمید رضا       زنجانی        مشهد                           6 - فاطمه         زینال زاده        تهران
7 - نسترن           عامریان        شاهرود                       8 - مهدی          مرادی             بوشهر
9 - مولود             موسوی        چاه بهار                      10 -طاهره        ناظمی             گرگان
 

اسامی برندگان کارت شارژ 100000 ریالی

1. الهام                 احمدی         ممسنی                   2. کاوس           احمدی             شیراز

3. سید محمد حسین  احمدی         خمینی شهر             4. هادی             اردشیری         خوی

5. خدیجه بیگم        قورتاتی       اصفهان                  6. عیسی            تقوی              شاهین دژ

7.محمد                 حاتمی         اسلام آباد                8. حسین            حسن تبار        چالوس

9.علی اصغر         حیدری         آذر شهر                10.امید             دیمی               بیرجند

11.مجتبی              سیدی          مشهد                    12.زینب           عباس زاده       فیرورق

13.طیبه               فلاحتی         تبریز                   14.جعفر            کریمان            تهران

15.افشار              موسی وند     ارومیه                 16.فاطمه            مومنی            سمنان

17.صدیقه            نادر علیپور    بابل                    18.فاطمه            نقدی               خرم آباد

19.جواد              وصالی          تهران                  20.شهناز           یوسفی             اهواز

برندگان مسابقات قبل

اسامی برندگان  مسابقه ی شماره 3

برندگان جوایز 500000 ریالی

1 - ارسلان              احمدی                  نور آباد

2 - مونا                   اسد زاده                تهران

3 - محمود               اصلانی                   کرج

4 - اکرم                  داور زنی                 مشهد

5 - طاهره                شریفی                    قم

6 - محمد ابراهیم      عامریان                  شاهرود

7 - راحله                 غیاثی                    قزوین

8 - رضا                    فرجیان                همدان

9 - سارا                   فنجانچی                تبریز

10 - امیر علی           نجف پور               کاشان

 

اسامی برندگان کتاب " گرامر جامع تاجیک "

 

1 - پروین احمدی                          ممسنی           2 - سجاد ایمانی                                   بوشهر

3 - محمد رضا پازوکی                    پاکدشت          4 - احترام السادات حبیبی                       اراک

5 - سهام دهقانی                           کازرون          6 - مبینا رحمانی                                  اصفهان

7 - نسرین رستمی                         اردبیل            8 - حسن رفیعی                                    دلیجان

9 - هومان عرب زاده                      یاسوج          10 - کیوان علیدوستی                             شیراز

11 - محمد رضا صادقیان                 تهران            12 - مجتبی فرحزادی                              دماوند

13 - راضیه کازرونیان                   خرم آباد          14 - حجت الله کاضمی                             کرمان

15 - شهین نصرتی                        فیرورق

 

اسامی برندگان کارت شارژ 100000 ریالی

 

1 - میثم  آزاد بخت              نظر آباد               2 - شعله  الهی                                کرمانشاه

3 - پری زمان  بیرق دار        تهران                 4 - رقیه  تجنکی                                بابل  

5 - فاطمه  حسنی              اهواز                   6 - رحیمه  رسولی                           مرند 

7 - مهری  زینالی                خوی                     8-  مهدی  گل زردی                         مشهد

9 - خدیجه  موسوی